Header image  

 

Arben Xhini


 

ju ofron oxhakun qe keni enderruar me cilesi te cilen ju garanton experienca shumvjecare ne vendet perendimore dhe qe nga viti 2004 dhe ne te gjithe Shqiperine.

Arkiane fireplaces  
Firma jone ka ekskuzivitetin e firmes franceze Arkiane e cila eshte e specializuar ne modele te reja oxhaqesh moderne
Ne bashkpunim me arkitekt dhe arredues ambjentesh ju ofron zgjidhjen me te mire me cmime te arsyeshme dhe lehtesira pagese me keste.

Tel. 00355 683999943

Firma Alba
Sauk: Rruga Tirane - Sauk Perballe Akademise se Rendit


   
 
         
Web Development Copyright © 2009